کد خبر 60586

در دیدار دو مدیرعامل مشخص شد

بانک تجارت به منظور تکمیل پروژه‌های گل‌گهر تسهیلات‌دهی به این شرکت معدنی را بر عهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت طی دیداری با جمشید ملارحمان در محل دفتر شرکت گل‌گهر، تصریح کرد: این بانک تسهیلاتی در اختیار پروژه‌های شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر، طرح گندله‌سازی خرامه و سایر طرح‌های توسعه منطقه گل‌گهر قرار می‌دهد.

دولت‌آبادی که همراه با تیم اعتباری و ارزی بانک تجارت در این جلسه حضور یافته بود، افزود: این بانک در عین حال به‌منظور تضمین اوراق صکوک اجاره، همکاری‌های لازم را با شرکت‌های منطقه گل‌گهر انجام خواهد داد. در این جلسه جمشید ملارحمان ضمن ابراز قدردانی از مدیرعامل بانک تجارت در ارتباط با همکاری با مجموعه شرکت‌های گل‌گهر، به معرفی وضعیت جاری شرکت و طرح‌های در دست اقدام پرداخت. 

ملارحمان به فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه گل‌گهر اشاره کرد و خواستار تعمیق همکاری‌های دوجانبه شد. مدیرعامل بانک تجارت نیز ضمن ارزنده شمردن روابط موجود میان دو مجموعه، از موافقت مجموعه متبوع خود برای گسترش روابط دو طرف خبر داد و بر آن تاکید کرد. اخیرا در راستای افزایش همکاری‌های دو طرف، بانک تجارت پروانه بهره‌برداری معدن گل‌گهر را به‌عنوان وثیقه پذیرفت که این امر با استقبال فعالان بخش معدن مواجه شده است.

 

ارسال نظر

تازه ها