کد خبر 60425

در نشست خبری عرضه اولیه فسازان عنوان شد:

در جریان عرضه اولیه امروز فسازان، بیش از 641 هزار کد معاملاتی شرکت کردند. ورود غلطک سازان به بورس به ارزش بازار امرزو 315 میلیارد تومان اضافه شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  در جریان عرضه اولیه امروز فسازان در سقف قیمتی  8400 ریال کشف قیمت شد و به هر کد  117 سهم تخصیص یافت.

در جریان عرضه اولیه امروز  فسازان  بیش از ۶۴۱ هزار کد معاملاتی  شرکت کردند. براین اساس، 20 درصد از سهام شرکت غلطک‌سازان سپاهان در بورس تهران، عرضه شد.

این عرضه، شامل 75 میلیون سهم با محدوده قیمتی 800 تا 840 تومان به ازای هر فرد حقیقی و حقوقی، 200 سهم با نقدینگی 98.7 هزار تومان بود.

به گفته مجیدنوروزی، معاون امور ناشران و اعضاء شرکت بورس تهران، ارزش بازار امروز با ورود غلطک سازان به 315میلیارد تومان رسید.

محمود ذاکر، مدیرعامل فسازان، در نشست خبری عرضه اولیه این شرکت، با بیان اینکه سنگ بنای شرکت، ساخت قطعات ریخته‌گری سنگین و در وزن‌های بالا است، گفت: در حالی که تولید و پروانه بهره برداری تا پایان امسال 135هزارتن است اما امکان تولید تا145هزارتن را داریم.

وی از تولید قطعات، 60 تنی، تولید و صادرات شمش فولاد، به عنوان مزایای این شرکت نام برد و افزود: ورود به صنایع سیمان، خودرو و شیمیایی، دیگر مزیت‌ها فسازان است که ریسک سرمایه‌گذاری را پوشش می‌دهد.

به گفته وی، ارزش صادرات این شرکت، در سه ماهه ابتدای امسال، 1/5 میلیون یورو بوده است.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها