کد خبر 59741

پس از مدیرعاملی تامین سرمایه بانک ملت

پس ار آنکه طی ماه‌های اخیر روح‌الله حسینی مقدم به سمت مدیرعاملی شرکت تامین سرمایه بانک ملت منصوب شد در اقدامی از سوی هیات وزیران حسینی مقدم عضو شورای عالی بورس شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، روح‌الله حسینی مقدم با مصوبه 16 مرداد هیات وزیران جانشین قاسم محسنی در شورای عالی بورس شد. 

حسینی مقدم در حالی از آذر 94 تا سال جاری معاون ناشران و اعضای بورس تهران و پنجمین معاون این حوزه بود که از ماه گذشته مدیرعامل تامین سرمایه ملت شده بود.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته اقتصاد و دانشجوی دکتری این رشته از سال 1383 در حوزه های مختلف بورس از جمله تالارهای منطقه ای، تحقیق و توسعه فعال بوده و دوره کوتاهی در واحد بازار و بیش از 4 سال در واحد نظارت بر ناشران حضور داشته و سابقه فعالیت در شرکت های سرمایه گذاری و تحلیل گری به عنوان کارشناس را دارد و از 4 سال پیش تاکنون معاون ناشران و اعضاء بورس تهران بود.

عضویت در کمیته رسیدگی به تخلفات سازمان بورس از سال 91 ، تالیف کتاب های بازارگردانی در بازار اوراق بهادار و اصول سرمایه گذاری در بورس، تدریس دوره اقتصاد و سرمایه گذاری در بورس مرکز مطالعات دانشگاه شریف، مدیریت گروه تحلیل صنایع خودرو، پتروشیمی، سیمان، دارو و بیمه و برگزاری میز این صنایع با حضور مدیران صنایع و شرکت ها از دیگر فعالیت های حسینی مقدم بشمار می رود.

 

ارسال نظر

تازه ها