کد خبر 55966

وعده عرضه نوری این بار از زبان شاپور محمدی

از سال گذشته تاکنون بارها از سوی مسئولان و مدیران مختلف وعده عرضه اولیه پتروشیمی نوری در بورس داده شده است. وعده‌ای که تاکنون محقق نشده و فعالان بازار را معطل نگه داشته است.این بار شاپورمحمدی شخصا در مصاحبه‌ای خبر عرضه "نوری" در 15 روز آتی را داد و با این تفاسیر تا پایان تیر و اوایل مرداد بازار باید میزبان پتروشیمی نوری باشد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، رئیس سازمان بورس اوراق بهادار در حالی امروز خبر عرضه اولیه پتروشیمی نوری در 15 روز آینده را داد که پیش از این در هفته گذشته خبرهایی مبنی بر اتمام فرصت قانونی این شرکت پتروشیمی در بازار پخش شده بود. پس از آن بود که مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به عنوان سهامدار عمده "نوری" اتمام فرصت را رد کرد و بیان داشت برای این 6 ماه دیگر تمدید گرفته‌اند.

حال امروز دوشنبه 17 تیرماه شاپور محمدی به زمان ورود پتروشیمی نوری در بورس اشاره و تاکید کرد: اقدامات مربوطه به عرضه پتروشیمی نوری در حال انجام است و به زودی شاهد ورود آن به بورس خواهیم بود.

وی ادامه داد: بحث بررسی اطلاعات صورت‌های مالی پتروشیمی نوری از جمله مسائلی بود که منجر به تأخیر ورود این پتروشیمی در بورس شد.

محمدی اظهار داشت: همچنین پتروشیمی نوری باید تعهدی را به شرکت بورس تهران ارائه دهد که اکنون این فرآیند در کنار بررسی صورت‌های مالی آن در حال بررسی است.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد نهایتاً تا ۱۵ روز آینده اقدامات اولیه مربوط به ورود پتروشیمی نوری در بورس انجام و عرضه اولیه آن صورت خواهد گرفت./ایرنا

 

ارسال نظر

تازه ها