کد خبر 55741

مدیرمالی پلی پروپیلن جم پاسخ می‌دهد

مدیر مالی شرکت پلی پروپیلن جم گفت: به احتمال زیاد سود مجمع "جم پیلن" از دوشنبه 17 تیرماه قابل دریافت خواهد بود. این خبر در روز بعد اصلاح شد و با اطلاعیه ای که شرکت بر روی کدال منتشر کرد مشخص شد سود مجمع از تاریخ 18 خرداد قابل دریافت است.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پلی پروپیلن جم گه با تصویب سود 325 تومانی به ازای هر سهم پایان یافت، مدیران "جم پیلن" به سهامداران وعده داده بودند از هفته دوم تیر ماه پرداخت سود نقدی آغاز می شود اما این قول به رغم مراجعه سهامداران به شعب بانک تجارت محقق نشد.

مطلب تکمیلی را بخوانید: تاریخ دقیق تقسیم سود مجمع جم پیلن مشخص شد/ سود مجمع جم پیلن از چه تاریخی قابل دریافت است؟ + جدول زمانبدی

بر این اساس، حمید رضا رمضانی در خصوص علت این تحقق این وعده و زمان امکان دریافت سود به بورس پرس گفت: با تمهیدات اندیشیده شده مقدار نقدینگی لازم معادل 65 میلیارد تومان در اختیار بانک تجارت قرار گرفت اما به دلیل عدم ایجاد بستر نرم افزاری و انتقال فهرست سهامداران این تاخیر بوجود آمد.

وی افزود: به احتمال بسیار قوی از دوشنبه هفته جاری، پرداخت سود به سهامداران حقیقی از طریق شعب این بانک شروع می شود. ضمن اینکه در سامانه کدال اعلام عمومی خواهد شد.

ارسال نظر

تازه ها