کد خبر 55079

مهلت عرضه "نوری" رو به اتمام است

13 تیرماه آخرین مهلت قانونی برای عرضه اولیه پتروشیمی نوری است، با این وجود و با توجه به اینکه هنوز صورت مالی این پتروشیمی منتشر نشده، زمان عرضه اولیه "نوری" در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، در روزهای گذشته خبری از علی صحرایی، مدیر عامل شرکت بورس تهران در مورد زمان عرضه اولیه شرکت پتروشیمی نوری منتشر شد که در آن اعلام کرده بود، با توجه به تمدید مهلت عرضه به مدت دو ماه از تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۹۸، مهلت عرضه سهام این شرکت حداکثر تا ۱۳ تیر ۹۸ است که با توجه به اقداماتی که در راستای تکمیل مدارک و مستندات مورد نظر هیئت پذیرش و ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده انجام شده است، امیدواریم در مهلت تعیین شده، شاهد عرضه سهام شرکت در بورس باشیم.

با وجود آنکه مدت زمان زیادی تا پایان مهلت عرضه اولیه نوری باقی نمانده است هنوز خبری از تاریخ این عرضه منتشر نشده است. 

محمد کفاش پنجه شاهی، کارشناس بازار سرمایه به زمان عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری در بورس اشاره و بیان کرد: طی چند روز گذشته جلسه‌ای در خصوص زمان عرضه سهام این پتروشیمی در بورس برگزار و مذاکراتی در مورد آن انجام شد. پنجه شاهی خاطرنشان کرد: این اقدام باید در یک مهلت زمانی خاص یعنی ۲ هفته آینده انجام شود اما همچنان مشخص نیست که بتوانیم در زمان تعیین شده چنین اقدامی را به نتیجه برسانیم یا خیر؟

این کارشناس بازار سرمایه به علت تأخیر عرضه سهام این پتروشیمی در بورس تاکید و بیان کرد: تاکنون صورت مالی آماده نشده و اکنون در حالت اجرایی قرار دارد این امر باعث شده تا زمان دقیق عرضه اولیه پتروشیمی نوری در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد./ایرنا 

 

 

ارسال نظر

تازه ها