کد خبر 50049

سازمان بورس با درخواست افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان(سهامی عام)، به میزان 100 میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی موافقت کرد.

سازمان بورس با درخواست افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان(سهامی عام)، به میزان 100 میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «بااقتصاد» از سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران، در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوط، از نظر این سازمان بلامانع است.

انتشار گزارش فعالیت یک ماهه دکپسول

همچنین شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران(دکپسول)، نیز گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به 31/ 1/ ۱۳۹۸ خود را منتشر کرد. 

به گزارش سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران، دکپسول در دوره یک ماهه منتهی به 31 فروردین 98، با تولید 280 میلیون و 109 هزار عدد پوکه کپسول دارویی، تعداد 216 میلیون و 663 هزار عدد آن را با نرخ135میلیون و 103 هزار و 825 ریال به فروش رسانده است.

 

ارسال نظر

تازه ها