کد خبر 49975

با حکم مدیرعامل بورس تهران

با حکم علی صحرایی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران، مجید نوروزی به عنوان معاون امور ناشران و اعضا سازمان بورس منصوب شد.

به گزراش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از روابط عمومی بورس اوراق بهادار تهران- مجید نوروزی چهره ای شناخته شده و دارای سوابق علمی و حرفه ای در بازار سرمایه با حکم مدیر عامل بورس تهران به سمت معاون امور ناشران و اعضا منصوب شد.

 وی پیش از این در سمت های مدیریت پذیرش اوراق بهادار و مدیریت امور اعضا در شرکت بورس تهران فعالیت داشته و از این پس با حکم دکترعلی صحرائی مدیرعامل بورس تهران، به‌عنوان معاون امور ناشران و اعضا به فعالیت خود در بورس ادامه خواهد داد.

نوروزی از کارشناسان فعال بازارسرمایه بوده که شروع فعالیت حرفه ای خود را از سازمان کارگزاران بورس اوراق بهادار تهران در سال 1380 آغاز کرد.

وی سال های 1384 و 1385 در سمت معاون پذیرش اوراق بهادار سازمان کارگزاران بورس اوراق بهادارتهران و از سال 1385 الی 1390 در سمت مدیر پذیرش اوراق بهادار بورس تهران فعالیت داشته است، سپس با سمت های معاون تامین مالی شرکت تامین سرمایه سپهر و مدیر عاملی شرکت توسعه اقتصادی آرین در بازار سرمایه حضور داشته و از این پس در سمت معاون ناشران و امور اعضا بورس تهران به فعالیت حرفه ای خود ادامه می دهد.

گفتنی است: نوروزی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده است. وی هم اکنون دانشجوی دکتری مدیریت مالی است.

 

ارسال نظر

تازه ها