کد خبر 47064

نوری بزودی میاید

مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با رد شایعه لغو عرضه اولیه سهام پتروشیمی نوری در سال جدی از عرضه اولیه سهام این شرکت در اولین فرصت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، جعفر ربیعی مدیرعامل علدینگ خلیج‌فارس درخصوص شایعه عدم عرضه پتروشیمی نوری در بورس طی سال جدید گفت: در حال حاضر در تلاش هستیم هر چه سریع‌تر سهام این پتروشیمی را در بازار عرضه کنیم و این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

وی افزود: اینکه شنیده می‌شود موضوع عرضه "نوری" به تعویق افتاده، کاملا اشتباه است و این شرکت در فصل بهار عرضه خواهد شد.این شرکت هنوز مهلت شش ماهه پذیرش را از دست نداده و بدون هیچ گونه مشکلی عرضه آن انجام خواهد شد.

به غیر از "نوری" دو پتروشیمی دیگر هم می‌آیند 

این مقام مسئول درباره عرضه سایر زیرمجموعه های این هلدینگ گفت: پس از "نوری"، پتروشیمی بوعلی و بندر امام نیز تا پایان سال از سوی این هلدینگ عرضه خواهند شد و امید می‌رود همه این عرصه‌ها همچون پتروشیمی‌پارس موفق باشند.

ربیعی درخصوص اثر اتفاقات اخیر و ریسک های غیر سیستماتیک در سال ۹۸ بر این مجموعه گفت: طبق پیش بینی عمل می کنیم و برنامه شرکت تغییر نخواهد کرد، تحریم‌ها و سایر موارد هم هیچگونه اثری بر روند فعالیت و عملکرد "فارس" نخواهد داشت.

هفته گذشته مدیر پذیرش بورس تهران با بیان اینکه سازمان بورس تا زمان مشخصی می تواند روند عرضه اولیه پتروشیمی نوری را تعویق بیندازد، گفته بود، "فارس" باید این موضوع را در نظر بگیرد که سازمان بورس نهایتا تا شهریور ۹۸ فرصت دارد تا عرضه اولیه "نوری" را انجام دهد و پس از این تاریخ، پذیرش این شرکت در بورس ملغی خواهد بود.

 

ارسال نظر

تازه ها