کد خبر 46407

رونمایی فین استارز پلاس از یک اقدام جدید

فین استارز پلاس از یک اقدام جدید مالی جهت حضور گسترده شرکت‌های تازه تاسیس و استارت‌آپ‌ها رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از فرابورس ایران، از امروز تیم‌های خلاق، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های تازه‌تاسیس می‌توانند برای حضور در برنامه «آپ‌استارز» برای ارتباط با شبکه وسیع سرمایه‌گذاران، مشاورهای مالی، فنی، حقوقی و بازاریابی و نیز مربیان و متخصصان از طریق ثبت‌نام در وبسایتhttp://finstars.ir اقدام کنند.

بر این اساس متقاضیان ثبت‌نام در آپ‌استارز با مراجعه به لینک ثبت‌نام در وب‌سایت فین‌استارز باید حوزه‌های فعالیت‌شان را اعلام و ایده‌ محوری خود را بیان کنند تا پس از بررسی رزومه و تائید آن، از خدمات جذب سرمایه و فرصت شبکه‌سازی و گسترش دایره ارتباطی فین‌استارز بهره‌مند شوند.

بدین ترتیب پس از بررسی مدل کسب‌وکار ثبت‌نام‌کنندگان در «آپ‌استارز»، برای آنها جلسات خصوصی با کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه  (VC)، نهادهای مالی، سامانه‌های تامین مالی جمعی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری خصوصی به منظور جذب سرمایه و شبکه‌سازی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، فین‌استارز پلاس به عنوان یکی از رویدادهای ‌تخصصی فین‌استارز ۲۰۱۹ همزمان با دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از تاریخ دوم تا پنجم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

 

 

ارسال نظر

تازه ها