کد خبر 37217

شرکت شهد در صورت های مالی یکساله منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۷ از پیشنهاد توزیع ۳۹درصدی سود سهام به هیات مدیره در مجمع سالانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سنا، شرکت شهد صورت های مالی یکساله منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ اعلام کرد. این شرکت با سرمایه ۲۰۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، سود عملیاتی را با رشد ۱۸ درصدی نسبت به سال مالی ۱۳۹۶، مبلغ ۲۹۰ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال و سود انباشته را با رشد ۵۵ درصدی مبلغ ۳۰۹ میلیارد و ۳۱۹ میلیون ریال اعلام کرد.

«قشهد» سود هر سهم را برای سال مالی جاری با افزایش ۱۳ درصدی مبلغ یک هزار و ۵۶ ریال اعلام کرد که براساس گزارش منتشر شده، هیات مدیره تصمیم دارد در مجمع سالانه پیشنهاد توزیع ۳۹ درصدی سود را به سهامداران ارایه دهد.

براساس برآورد شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه، نرخ فروش محصولات با توجه به نرخ مصوب شکر به ازای هر کیلوگرم ۳۰هزار ریال است که توسط سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان اعلام شده و سایر محصولات فرعی براساس نرخ بازار و تصویب هیات مدیره شرکت است.

همچنین نرخ خرید مواد اولیه (چغندر) نیز به ازای هر تن ۲ میلیون و ۷۱۲ هزار ریال بر مبنای عیار ۱۶ به علاوه ۴۱۰ هزار ریال به عنوان کرایه حمل براساس مصوبه وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود.

این شرکت با توجه به برآوردی که از تغییرات عوامل بهای تمام شده داشته است اعلام کرد، عوامل بهای تمام شده شامل حقوق و دستمزد و سربار براساس افزایش ۲۰ درصد نسبت به سال مالی قبل درنظر گرفته شده است.

 

ارسال نظر

تازه ها