کد خبر 36643

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، امروز سه شنبه ۱۸ دی ماه، میزبان عرضه ۵۵ هزار و ۴۸۹ تن مواد پلیمری است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۱۸ دی ماه، میزبان عرضه ۵۵ هزار و ۴۸۹ تن مواد پلیمری است.طی این روز و در تالار مذکور یک هزار و ۵۰۰ تن گوگرد و ۴۳ هزار تن وکیوم باتوم نیز عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، تالار صادراتی بورس کالای ایران هم در این روز شاهد عرضه ۳۶ هزار و ۵۰۰ تن قیر و ۱۰ هزار تن گوگرد است.

شایان ذکر است ۲ هزار و ۸۶۰  تن میلگرد، ۱۰۰ تن مس کاتد و ۱۰ کیلوگرم شمش طلا نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران در این روز عرضه ۳۰ کیلوگرم زعفران رشته ای را تجربه می کند.

همچنین در تالار مذکور یک هزار و ۸۲۹ تن ذرت دانه ای نیز در قالب سپرده کالایی به فروش می رسد.

همچنین تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۱۷ دی ماه میزبان دادوستد ۶۹ هزار و ۷۴۰ تن انواع ورق فولادی اعم از ورق گرم و سرد، گالوانیزه و قلع اندود بود.

طی این روز و در تالار مذکور۳۴ هزار تن شمش بلوم، ۴ هزار و ۴۰۰ تن سبد تیرآهن مخلوط، ۶ هزار و ۶۰۰ تن سبد مخلوط، یک هزار و۴۳۰ تن سبد میلگرد مخلوط و ۱۲۰ تن سولفورمولیبدن نیز معامله شد.  تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی هم در این روز معامله ۱۲ هزار و ۴۸۷ تن مواد پلیمری، ۱۰ تن گوگرد، ۲۳۲ تن قیر و ۱۰ هزار و ۲۷۵ تن وکیوم باتوم را تجربه کرد. این گزارش حاکی است، ۱۱ هزار و ۳۳۵ تن انواع قیر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران به فروش رسید.

منبع: سنا

 

ارسال نظر

تازه ها