کد خبر 36208

با حضور مدیرعامل فرابورس ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری نخستین سامانه ملی تامین مالی و سرمایه گذاری رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد،  مراسم رونمایی از «نخستین سامانه ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری» در معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با حضور مسوولان و مدیران این نهاد، مدیرعامل فرابورس ایران و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد. در این مراسم سخنرانان بر لزوم ایجاد و تجهیز کانال‌های ارتباطی میان صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران تاکید و اعلام کردند این موضوع می‌تواند زمینه‌ساز تامین مالی اکوسیستم نوآوری در کشور شود و در نهایت رونق و شکوفایی اقتصاد دانش‌بنیان را به دنبال داشته باشد. 

مدیرعامل فرابورسدر گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما با اشاره به اینکه دستورالعمل تامین مالی جمعی (Crowdfunding) توسط شواری عالی بورس مصوب شده است، عملیاتی شدن آن را در بستر بازار سرمایه موجب تجهیز منابع برای ایده‌ها، نوآوری‌ها، کسب‌و‌کارهای نوپا و استارت‌آپ‌ها دانست و گفت: اخیرا کارگروه ارزیابی برای بررسی درخواست متقاضیان راه‌اندازی سکوهای تامین مالی جمعی نیز تشکیل و چندین درخواست به این کارگروه ارائه شده است.

 

حجم ویدیو: 9.79M | مدت زمان ویدیو: 00:02:27
ارسال نظر

تازه ها