کد خبر 24554

آخرین خبر از بورس

امروز 19 شهریور ماه سال 1397 شاخص کل بورس در حالی به 146 هزار واحد رسید که تقریبا تا این ساعت افزایش 4000 هزار واحدی را تجربه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، در معاملات روز جاری تالار شیشه ای «تا لحظه تنظیم خبر» شاخص بورس با ۴۰۶۷ واحد افزایش در کانال ۱۴۶هزار واحدی قرار گرفت و به ۱۴۶ هزار و ۳۰۲ واحد رسید و این رقم در حالی در تابلوهای آماری تالار شیشه ای به ثبت رسیده و همه شاخص های اصلی بورس «شاخص کل، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، شاخص کل (هم وزن)، شاخص قیمت (هم وزن)، شاخص آزاد شناور، شاخص بازار اول و شاخص بازار دوم» به طور میانگین با بیش از ۲ درصد رشد مواجه شده اند.

این اتفاق در حالی در بازار سهام رخ داد که شرکت های «فولاد مبارکه اصفهان با ۴۴۱ واحد، گل گهر با ۲۴۶ واحد، ملی صنایع مس ایران با ۲۲۹ واحد، ملی صنایع مس ایران با ۲۰۲ واحد، پتروشیمی خلیج فارس با ۱۹۴ واحد، نفت و گاز پارسیان با ۱۹۰ واحد، پالایش نفت بندرعباس با ۱۸۴ واحد» بیشترین تاثیر را در رشد شدید نماگر تالار شیشه ای را بر عهده داشته اند.

بر اساس این گزارش ارزش بازار نیز تا این لحظه به ۵۵۸ هزار و ۳۹۸ واحد رسیده که این رقم بی سابقه تا به امروز در بازار سهام شکل نگرفته بود.

منبع : ایبنا

 

 
ارسال نظر

تازه ها