کد خبر 20155

در پایان مجمع امروز شرکت فولاد مبارکه اصفهان این شرکت به ازای هر سهم 20 تومان سود نقدی تقسیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، مجمع فولاد مبارکه اصفهان با استقبال ویژه ای از سوی سهامداران برگزار شد.

فولاد مبارکه در سال گذشته و هم چنین سه ماهه نخست سال جاری توانست در مدار مثبت حرکت کرده و صورت های مالی منتهی به 1396/12/29 و سه ماهه منتهی به 1397/03/31 گویای این امر است.

"فولاد" در بهار امسال سود 219 ریالی را به ازای هر سهم محقق نموده است و همین امر موجب شد تا عملکرد فصل بهار به مذاق سهامداران خوش بیاید و آن ها را راضی نگه دارد. اگر روند سودسازی تا پااین سال به همین منوال پیش برود در آخر سال 97 انتظار سود بیش از 80 تومانی برای سهامداران دور از انتظار نیست.

مجمع فولاد با تقسیم سود 25 تومانی برای سهامداران به پایان رسید. بدین ترتیب 20 درصد از سود انباشته 9292 میلیارد تومانی شرکت تا پایان خردادماه سال جاری میان سهامداران تقسیم شد.

ارسال نظر

  • علی

    1 0

    ماسهامدارن حقیقی فولا به این سود راضی نیستیم و اعتراضی شدید به عملکرد مدیر عامل و اعضای آن داریم. سه سال است به سهامداران حقیقی ظلم می شود.

  • عبدالله

    0 0

    سلام ببخشید مزاحم میشم کجا قانون داره که اینجا داشته باشه میگن ما 83 تومان تو سال 96 سود کردیم موقع دادن بیست تومن میدن انشاالله از خدا میخوام در صورت درست شدن مدیران ما رو هدایت بفرما در غیر این صورت شر شان را از سر این مردم صبور کم بفرما امین

تازه ها