کد خبر 18722

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بیمه پارسیان روز چهارشنبه 13 تیرماه در محل سالن همایش های نیایش و با حضور 82 درصد از سهامداران این شرکت بورسی برگزار شد.

به گزارش "بااقتصاد" در این مراسم که با حضور نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد گزارش فعالیتهای شرکت که نشانگر رشد مناسب و ترکیب بهینه پرتفوی، ایفای تعهدات قانونی و آیین‌نامه‌ای و همچنین شفافیت صورتهای مالی در سال 96 بود توسط آقای اویارحسین نایب رییس هیات مدیره ومدیرعامل ارایه گردید .

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارایه پاسخ های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه، صورتهای مالی عملکرد منتهی به 30/12/96 به تصویب رسید و به ازای هر سهم معادل 150 ریال سود نقدی تقسیم گردید، مؤسسه حسابرسی بیات رایان بعنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و مؤسسه حسابرسی آگاهان و همکاران بعنوان حسابرس و بازرس علی البدل برای سال مالی 97تعیین و روزنامه های اطلاعات و دنیای اقتصاد نیز بعنوان روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت انتخاب شدند.

گفتنی است، شرکت بیمه پارسیان در سال مالی 96 سود خالص 645 میلیارد ریالی محقق کرد که 450 میلیارد ریال آن را برای تقسیم بین سهامداران تصویب کردند

 

ارسال نظر

تازه ها