کد خبر 11364

خبرهای خوش از معروف ترین برند تولید لوازم خانگی ایران

شرکت پارس خزر گزارش توجیهی افزایش سرمایه 100 درصدی خود را به سازمان بورس ارسال کرد.

سرمایه ثبت شده شرکت پارس خزر که پس از عضویت در بورس اوراق بهادار در سال 1374 تاکنون از مبلغ 915 میلیون ریال به مبلغ 151.200 میلیون ریال افزایش یافته است، در حال حاضر برنامه افزایش سرمایه به دو برابر مبلغ مذکور را آماده و تقدیم سازمان بورس کرده است. این شرکت اعلام کرده است؛ گزارش توجیهی این افزایش سرمایه پس از تائید موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آزموده کاران در اختیار مقامات سازمان بورس قرار گرفته و پس  از صدور مجوز از سوی سازمان محترم بورس و اوراق بهادار، نسبت به دعوت مجمع عمومی فوق العاده سهامداران محترم شرکت جهت تصویب نهایی این افزایش سرمایه اقدام خواهد شد.

بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی در ایران

شرکت صنعتی پارس خزر که در اسفند ماه 1347 با مشارکت و همکاری فنی کارخانه توشیبای ژاپن و با نام شرکت "پارس توشیبا"  فعالیت خود را در استان گیلان(شهر رشت) آغاز کرد. در آبان ماه سال 1361 نام شرکت به"پارس خزر" تغییر یافت و درحال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی کوچک برقی در ایران، به شکل"سهامی عام" به فعالیت صنعتی و تجاری خود ادامه می دهد. پارس خزر یکی از زیر مجموعه های اصلی شرکت هلدینگ سرمایه گذاری پارس توشه می باشد که سهام آن در سال 1374 در بورس اوراق بهادار تهران عرضه شده است.

این شرکت در 10 سال اخیر بیش از 15 میلیون دستگاه لوازم خانگی به بازار عرضه کرده است که تقریبا معادل 80% از خانوارهای شهری در ایران حداقل یکی از محصولات این برند (پارس خزر) را در منزل و یا محل کار خود دارند و از آن استفاده می کنند.

استانداردهای بین ­المللی پارس خزر

پارس خزر در 21 گروه محصول و با بیش از 200 مدل متنوع از لوازم خانگی برقی را طراحی، تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. کلیه محصولات این برند دارای گواهینامه های استاندارد ISIRI، CE اتحادیه اروپا، TUV ایمنی اتریش و CPT از روسیه هستند. همه محصولات تولیدی این شرکت تحت ضمانت 10 ساله (وارانتی) و 2 ساله (گارانتی) شبکه گسترده خدمات مشتریان در سراسر کشور ایران (نزدیک به 450 مرکز خدمات مشتریان) می باشند.

 

 

ارسال نظر

تازه ها