کد خبر 1066

بررسی کدال نشان می دهد؛

شرکت کشت و دام گلدشت اصفهان (زگلدشت) از ورود برند جدید خود به بازار لبنیات خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری "با اقتصاد"، شرکت گلدشت در تازه ترین گزارش منتشر شده در کدال، از ورود برند جدید محصول لبنی خود با عنوان "نصف جهان" از مهرماه سال جاری خبر داد.

مدیر عامل این شرکت در این گزارش افزود: به دلیل حجم پایین عرضه این محصول جدید در بازار و عدم پیش بینی آن در بودجه سال جاری، سود یا زیان ناشی از آن تاثیر مالی چندانی در پیش بینی سود سال مالی جاری ندارد. اما در عین حال این مدیرعامل تاکید کرد که در صورت افزایش در حجم فروش محصولات، که منجر به تعدیل پیش بینی سود سال جاری گردد، مراتب را به بازار اعلام خواهند کرد.

شرگت گلدشت در پیش بینی بودجه سال جاری که در اسفند ماه 95 منتشر کرده است سود هر سهم را 349 ریال اعلام کرد و از آن زمان تاکنون هیچ تغییری در پیش بینی سود خود نداده است.

95 درصد تولید فروش این شرکت مربوط به محصول شیر است که از زمان تحریم شدن کشور قطر در ماه های اخیر، به دلیل صادرات گسترده لبنیات از ایران به قطر، قیمت خرید شیر از واحدهای تولیدی افزایش یافته است. بطوریکه گزارش های فعالان این صنعت نشان می دهد در یک ماه اخیر قیمت خرید شیر خام از واحد های تولیدی حدود 200 تومان افزایش یافت، که این افزایش قیمت می تواند در سود هر سهم زگلدشت تاثیر مثبت داشته باشد. 

 

ارسال نظر

تازه ها