کد خبر 105659

بر اساس آخرین اطلاعیه سازمان بورس اوراق بهادار، متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی برای کاندیداتوری در انتخابات هیات مدیره تا ۲۸ فروردین فرصت دارند که به سامانه ستان مراجعه و ثبت نام کنند.

به گزارش بااقتصاد، اطلاعیه شماره ۲ سازمان بورس اوراق بهادار به شرح زیر است:

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکتها ثبت نام نمایند می رساند نظر به تمدید مهلت ثبت نام نامزد های هیات مدیره شرکتهای سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ درخواست می شود با مراجعه به"سامانه ستان"به آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.

 

شرایط ثبت نام به شرح زیر است:

  1. داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذی صلاح تحصیلی
  2. تجربه کافی
  3. تمامی مدارک بایدبه صورت کامل و بدون نقص در سامانه مزبور بارگذاری و ارسال شوند. بدیهی است به درخواست های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفه ای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است و صرفا افرادی که صلاحیت آنها بر اساس این دستورالعمل احراز شود، امکان شرکت در انتخابات اعضای هیات مدیره شرکت های مذکور را خواهند داشت./ سنا

 

ارسال نظر

تازه ها