کد خبر 104187

مدیرکل دفتر تامین مالی و پشتیبانی تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت ، از برگزاری وبینار آشنایی بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری کشور با روش های تامین مالی به‌منظور بهره‌گیری شرکت‌ها از ظرفیت‌های بازار سرمایه در روز دوشنبه 18 اسفند خبر داد.

به گزارش بااقتصاد، از وزارت صنعت، معدن و تجارت، "نعمت‌الله شهبازی" افزود: استفاده از ظرفیت بازار سرمایه در راستای تامین منابع مالی بنگاه‌های اقتصادی و هدایت هدفمند سرمایه‌های بخش خصوصی و نقدینگی جامعه به بخش صنعت و معدن در جهت بهبود وضعیت تولید و اشتغال در کشور، به عنوان یکی از برنامه‌های وزارت صنعت مورد توجه جدی قرار گرفته است.

وی گفت: معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در چارچوب این سیاست با همکاری کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران با هدف آشنایی بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری کشور با روش‌های تامین مالی بوسیله بازار سرمایه، اقدام به برگزاری وبینار تخصصی-‌آموزشی در زمینه آشنایی و استفاده از ابزارهای نوین تامین مالی کرده است.

به گفته شهبازی، مدیران عامل و مدیران مالی بنگاه‌های فعال در حوزه صنعت، معدن و تجارت، اعضای تشکل‌ها، اتاق‌های بازرگانی و خانه‌های صنعت و معدن و نیز سرمایه‌گذاران مرتبط با حوزه صنعت، معدن و تجارت علاقه‌مند به شرکت در این وبینار، می‌توانند با مراجعه به لینک https://b۲n.ir/iiiawebinartaminmali برای نام‌نویسی در این دوره آموزشی اقدام کنند.

برپایه این گزارش، دوره یاد شده رایگان و در روز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه ۹۹، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با محوریت آشنایی و استفاده از مزایای بازار سرمایه، آشنایی با چگونگی پذیرش شرکت در بورس‌ها و روش‌های تامین مالی بنگاه‌ها بوسیله بازار سرمایه برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

تازه ها