کد خبر 101549

در ادامه جابجایی مدیران ایمیدرو؛

پس از تغییر در ریاست هیات عامل ایمیدرو، شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ نیز شاهد جابجایی مدیران بودند. در ادامه این تغییر و تحولات، عصر امروز عتیقی رسما به‌عنوان مدیرعامل گل‌گهر معرفی شد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از می‌متالز، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، عصر امروز در محل سازمان ایمیدرو برگزار شد. 

در این مراسمی که جعفری، معاون وزیر صنعت و ربیس هیات‌عامل ایمیدرو، اعضای هیات‌مدیره شرکت گل‌گهر و نماینده سهامداران در محل سازمان ایمیدرو حضور داشتند، از زحمات مهندس جمشید ملارحمان تقدیر به‌عمل آمد و مهندس ایمان عتیقی، رسما به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر معرفی شد.

عتیقی از مدیران باسابقه شرکت گل‌گهر است و چندین سال فعالیت در قسمت‌های مختلف مدیریتی این شرکت را در کارنامه دارد که مهم‌ترین آن عضویت در هیئت‌مدیره شرکت گل‌گهر و همچنین معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌گهر می‌باشد.

وی همچنین عضویت در هیات‌مدیره شرکت‌های جهان فولاد و گهرروش و هیات‌مدیره باشگاه گل‌گهر، معاون پشتیبانی مجتمع گل‌گهر، مدیر رفاه و خدمات اجتماعی شرکت گل‌گهر و رییس نظارت تولید و فروش شرکت گل‌گهر را نیز در کارنامه دارد.

 

ارسال نظر

تازه ها