کد خبر 100840

نایب رییس هیات‌مدیره بورس تهران

نایب رئیس هیئت مدیره بورس تهران در سخنانی اعلام کرد شرکت های بورسی پیش بینی ها را محقق کردند و شرایط خوبی برای بازار سرمایه فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از پایگاه خبری بازارسرمایه ایران، «جواد عشقی‌نژاد» در خصوص ادامه روند بازار سرمایه در سه ماه آینده نیز بیان کرد: در این رابطه اصلی‌ترین موضوع، روابط سیاسی و رفتارهای بین‌المللی است؛ به نظر می رسد به نتایج خوبی در حوزه بین الملل برسیم.

نایب رییس هیات‌مدیره بورس تهران بازارسرمایه را در ماه های پایانی سال جاری همراه با آرامش دانست و افزود: اما برای سال ۱۴۰۰با توجه به بودجه ممکن است با اتفاقات جدیدی رو به رو باشیم که تجزیه و تحلیل آن می‌تواند بر صنایع مختلف اثرات خاصی را بگذارد؛ به طوری که ممکن است این اثرات تا ۲-۳ سال آینده با برخی از صنایع همراه باشد.

وی خاطرنشان کرد: به نظر من صنعت پتروشیمی، به شرط تعدیل و اصلاح تحریم‌ها و افزایش قدرت فروش و همچنین کانی‌های فلزی و صنایع فلزی می‌توانند با توجه به قیمت‌های جهانی اهداف مناسبی را در پیش‌روی خود داشته باشند.  

به گزارش ایرنا، شاخص کل در بازار بورس امروز (سه‌شنبه) ۲۵ هزار ۱۶۸ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۴۱۲ هزار واحد رسید.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها