کد خبر 100173

با موافقت وزیر اقتصاد

نخستین هلدینگ سلامت کشور با هدف سرمایه‌گذاری در حوزه خدمات پزشکی و درمان و سایر شرکت ها در بازار سرمایه با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی، تا نیمه بهمن ماه آماده پذیره‌نویسی می‌شود.

تا نیمه بهمن‌ماه صورت می‌گیرد:

پذیره‌نویسی هلدینگ سلامت ایرانیان برای ورود به بازار سرمایه

به گزارش بااقتصاد، شماری از فعالان جامعه پزشکی و بازار سرمایه در جلسه‌ای با وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاون سازمان بورس اوراق بهادار، سازوکار راه‌اندازی و پذیره‌نویسی نخستین هلدینگ حوزه سلامت کشور را تشریح کردند که با موافقت وزیر اقتصاد، مقدمات اجرایی آن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن موافقت با معرفی این هلدینگ به بازار سرمایه، بر تلاش به منظور پذیره‌نویسی این طرح تا دهه فجر امسال تاکید کرد.

این طرح به دنبال آن است تا با بهره‌گیری از نیروهای توانمند جامعه پزشکی کشور شامل پزشکان و پرستاران و جذب سرمایه‌های مالی آنها، ظرفیت تازه‌ای در زمینه ارائه خدمات بهداشت، درمان و سلامت کشور ارائه دهد و به محلی مطمئن برای جذب نقدینگی و سرمایه‌گذاری جامعه پزشکی کشور تبدیل شود.

طبق مذاکرات صورت گرفته، به‌زودی فرایند پذیره‌نویسی هلدینگ سلامت ایرانیان برای سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی جامعه پزشکی کشور آغاز و آماده عرضه در بازار سرمایه خواهد شد.

 

ارسال نظر

تازه ها