کد خبر 94287

معاملات جهانی ارز

در معاملات امروز بازار ارز دو ارز یورو و پوند در آستانه سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا و همچنین بن‌بست مذاکرات بریگزیت در برابر دلار عقب‌نشینی کردند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از اف ایکس استریت، امروز در آستانه سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا ارزهای یورو و پوند در معاملات بازار ارز نسبت به دلار عقب‌‍نشینی کردند  که این امر نشان از افزایش شاخص دلار در معاملات امروز تا این لحظه دارد.

 در حال حاضر یورو در برابر دلار پایین‌تر از نقطه‌ی 1.18 در حال معامله است و قیمت دلار آمریکا نیز در حال افزایش است چرا که سرمایه‌گذاران احتمال می‌دهند رئیس فدرال رزرو آمریکا از یک محرک پولی دیگری رونمایی کند. همچنین میزان سفارش کارخانجات آمریکایی قرار است که امروز منتشر شود و در صورت بهبود این شاخص دلار می‌تواند باز هم افزایش یابد.

تحلیل‌گران تکنیکال بازار ارز بر این عقیده هستند که مقاومت بعدی یورو / دلار نقطه 1.1915 است که این نرخ در ابتدای آگوست تجربه شده بود. همچنین نقطه مقاومت دوم نیز می‌تواند نقطه 1.1965 باشد که بالاترین حد این جفت ارز در دو سال اخیر محسوب می‌شود.

از طرف دیگر به گفته همین تحلیل‌گران اولین نقطه حمایت برای یورو / دلار نقطه 1.18 است و نقطه حمایت دوم نیز می‌تواند 1.1750 که پایین‌ترین حد در یک هفته اخیر بوده است.

همچنین پوند نیز در معاملات امروز ارز از دلار عقب افتاده که مهمترین دلیل این امر می‌تواند بن‌بست مذاکرات بریگزیت باشد که باعث افت پوند در برابر دلار شده است.

نقطه حمایت آنی برای پوند / دلار اکنون 1.3050 است که در ابتدای هفته تجریه شده بود و نقطه حمایت دوم نیز می‌تواند نقطه 1.3005 باشد که نقطه حمایت این جفت ارز در ابتدای آگوست بوده است. نقطه حمایت بعدی نیز 1.2950 است.

اولین نقطه مقاومت برای جفت ارز پوند / دلار نقطه 1.3180 است  که در اوایل آگوست تجربه شده بود و نقطه مقاومت بعدی که بالاترین حد ماه آگوست بوده است نقطه 1.3267 است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها