کد خبر 94277

بورس‌های اروپایی در حالی کار خود در معاملات روز چهارشنبه آغاز کردند که با نزدیک شدن به سخنرانی رئیس فدرال رزرو احتیاط را چاشنی معاملات خود قرار داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سی ان بی سی، بازار سهام اروپا کار خود را با تاثیر گرفتن از بازارهای سهام آسیا آغاز کرد و اکنون در زمان نوشتن این خبر شاخص یورواستاکس با گذشت ساعاتی از بازار 0/1  درصد بالاتر از روز معاملاتی قبل قرار گرفته است. 

فعالیت بازار سهام اروپا در روز چهارشنبه در حالی آغازشد که بورس‌های آسیایی در معاملات بعد از ظهر امروز کار خود را به دلیل نزدیک شدن به سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا و حاکم شدن احتیاط بر معاملات آنها با روندی منفی به پایان رساندند.

در حال حاضر در دقایق ابتدایی بازار سهام اروپا شاخص دکس آلمان و کک فرانسه و همچنین شاخص بورس ایتالیا در محدوده سبز قرار گرفتند و شاخص فوتسی لندن در نقطه قرمز تابلو معامله می‌شود. 

هنوز دقایق زیادی از شروع معاملات بازار اروپا سپری نشده است و باید دید که آیا سرمایه‌گذاران احتیاط بیشتری را به خرج می‌دهند و یا اینکه شاخص‌ها را بالار و پایین خواهند برد.

در دو روز ابتدایی هفته شاخص‌های جهانی با خوشبینی نسبت به کنترل شیوع کرونا و آزمایش واکسن کرونا آغاز کردند اما اکنون سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا در روز پنجشنبه باعث حاکم شدن احتیاط بر بازارها شده است.

انتهای خبر 

 

ارسال نظر

تازه ها