کد خبر 56623

با اعلام صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام مرحله دوم وام ۲۰ میلیونی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری از امروز آغاز و تا ۳ مرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: ثبت نام وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج برای ۱۵۰۰ نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از امروز (یکشنبه) آغاز شد.

به گزارش روز یکشنبه صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج برای فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از امروز در سایت این صندوق به نشانی cspf.ir آغاز شده است و به مدت ۱۱ روز ادامه دارد.

ثبت نام مرحله دوم وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری برای آن دسته از افرادی که عقد آنها در سال ۹۷ یا در سه ماهه نخست سال ۹۸ ثبت شده باشد، از امروز و همزمان با میلاد مسعود امام هشتم، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۳ مردادماه ۹۸ در سایت صندوق به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت.

وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج برای ۱۵۰۰ نفر از فرزندان بازنشستگان بر اساس اولویت تعلق خواهد گرفت که پس از احراز شرایط لازم، فقط به حساب متقاضی (بازنشستگان و موظفان (همسر بازنشسته) مشترک صندوق) در بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده و از این حساب حقوق بازنشستگی دریافت می‌کنند، واریز خواهد شد. متقاضیانی که در دوره قبل ثبت نام کرده اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند.

پرداخت اقساط این وام، ۶۰ ماهه با کارمزد سالیانه ۸ درصد است و مبلغ اقساط (اصل + کارمزد) ماهیانه ۴ میلیون ریال خواهد بود که از حقوق فرد متقاضی کسر می‌شود و همچنین پس از اتمام مهلت ثبت نام، میزان حقوق بازنشسته مورد بررسی قرارگرفته و اولویت بندی بر اساس کمترین میزان حقوق دریافتی بازنشستگی انجام و اسامی۱۵۰۰ نفر وام گیرنده در سایت صندوق بازنشستگی کشوری قابل دسترس خواهد بود.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها