کد خبر 247

بانک آینده با ارایه جدول زمان بندی، از صدور مجوز انتقال سپرده‌های تا سقف ۳ میلیون تومان به حساب‌های متناظر این بانک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری " با اقتصاد" ‌روابط عمومی بانک آینده با صدور اطلاعیه جدیدی پیرامون تعیین تکلیف تعاونی اعتبار افضل توس اعلام کرد: پیرو اطلاعیه‌های قبلی این بانک درباره ابلاغ بانک مرکزی ج. ا. ایران و مصوبه شورای پول و اعتبار برای واگذاری مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (درحال تصفیه) به بانک آینده؛ بدین‌ وسیله به‌اطلاع سپرده‌گذاران تعاونی پیش‌گفته می‌رساند که مجوز لازم برای انتقال سپرده‌های سپرده گذاران دارای مانده تا سقف سی میلیون ریال به حساب‌های متناظر در بانک آینده از مرجع ذی‌صلاح صادر و بدین وسیله از سپرده‌گذاران دعوت می شود تا مطابق برنامه زمان‌بندی در جدول زیر به همراه اصل شناسنامه، اصل کارت ملی و اصل دفترچه و یا گواهی سپرده، به شعب افتتاح کننده حساب خود در تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) مراجعه کند.

بدیهی‌است؛ برنامه زمان‌بندی برای سایر سپرده‌گذاران نیز متعاقباً و پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح، اعلام خواهد شد. لذا، به منظور تسهیل امور سپرده‌گذاران عزیز و جلوگیری از تراکم و ازدحام در شعب تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، صرفاً در تاریخ‌های تعیین شده به شعب مذکور مراجعه کنید. 

13960625154040531119398910

 

ارسال نظر

تازه ها