کد خبر 13199

فراکسیون نمایندگان ولایی

سید حسین نقوی حسینی در حالی از رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم در فراکسیون نمایندگان ولایی خبر داد و افزود: کمیسیون حقوقی با حساسیت این لایحه را بررسی و رد کرده است. این عضو فراکسیون افزود : لایحه در صحن علنی مجلس باید بررسی شود.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، سید حسین نقوی حسینی، اظهار کرد: فراکسیون نمایندگان ولایی امروز به بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی پرداخت که کارشناسان مربوطه و اعضای فراکسیون دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

وی بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم را از دیگر موارد مطرح شده در جلسه این فراکسیون عنوان و اظهار کرد: مهم‌ترین چالش پیرامون این موضوع، تعریف تروریسم است چون غربی‌ها تروریسم را بر اساس منافع خودشان تعریف می‌کنند و حتی گروه‌ها و قیام‌های آزادیبخش را تروریسم می‌نامند. الان هم گروه‌هایی که در جهت منافع آمریکا و غرب عمل کرده و حتی اقدامات تروریستی انجام می‌دهند را تروریسم نمی‌دانند.

نقوی حسینی همچنین به بررسی گزارش کمیسیون حقوقی درباره رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم در این فراکسیون اشاره و اظهار کرد: کمیسیون حقوقی با حساسیت این لایحه را رد کرده است که باید در صحن مورد بررسی قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها