کد خبر 98827

طبق نظرسنجی هفتگی سایت کیتکو دید کوتاه مدت سرمایه گذاران بر روی بازار انس طلای جهانی خنثی است و امیدی به افزایش یا کاهش قیمت ها آن ندارند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سیاست کیتکو در ارزیابی نظرسنجی هفتگی خود از سرمایه گذاران طلا نشان داد که سرمایه گذاران در دید کوتاه مدت امیدی به افزایش و کاهش قیمت انس طلای جهانی ندارند و تنها تحلیل آن ها بر روی تفوت قیمت 1850 تا 1900 دلار است بسیاری از ان ها مقاومت را در این بازه قیمتی می دانند. خریداران طلا نسبت به آینده بازار این فلز زرد رنگ امیدوار هستند و تحلیل های لان ها می گوید اگر طلا مقاومت 1850 تا 1900 را بشکند صعود خوبی را تجربه خواهد کرد.

تحلیلگران بازار طلا امیدوار به خروج از روند خنثی این بازار هستند اما سرمایه گذاران اینطور فکر نمی کنند و همچنان روندبازار را خنثی ارزیابی کرده اند.

47 درصد از فعالین حرفه ای بازار جهانی اعلام کرده اند که روند بازار طلا صعودی خواهد بود و 29 درصد روند ان را نزولی اعلام کرده اند و 24 درصد بر خنثی بودن بازار تاکید داشته اند.

در بین سرمایه گذاران خرد 42 درصد امید به روند صعودی بازار طلا دارند و 39 درصد تحلیل نزولی بودن روند این بازار را ارائه داده اند. همچنین نیز  طلا در واکنش به پیشرفت‌ها در کشف و تولید واکسن کرونا موقعیت خود را حفظ کرده است، که نشانگر قدرت خریداران بازار طلا است.

 

ارسال نظر

تازه ها