کد خبر 98754

در بازار ارزهای دیجتال اتفاق افتاد

ارزش بازار «ریپل» سومین رمزارز محبوب سرمایه‌گذاران در 24 ساعت گذشته 30 درصد افزایش یافت و تا نزدیکی 50 سنت نیز پیشروی کرد و این در حالی است که اکنون ارزش بازار این ارز دیجیتال به 4 درصد ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در حالی که قیمت بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته افت نیم درصدی را تجربه کرده است و در محدود 18 هزار و 500 دلار معامله می‌شود در همین بازه زمانی ارزش «ریپل» سومین رمزارز محبوب سرمایه‌گذاران بعد از بیت‌کوین و ایتریوم 30 درصد افزایش یافته است و به بیش از 40 سنت رسیده و حتی تا آستانه 50 سنت نیز پیشروی کرده است. این میزان افزایش ارزش روزانه برای ارزهای دیجیتال بی‌سابقه است.

با این رشد قیمتی ارزش بازار «ریپل» اکنون به نزدیکی 45 میلیارد دلار رسیده است که معادل 4 درصد ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. همچنین ارزش معاملات 24 ساعت گذشته ریپل 14 میلیارد و 250 میلیون دلار بوده است که معادل 8.39 درصد کل معاملات ارزهای دیجیتال است.  این در حالی است که ارزش بازار ریپل زمانی که به اوج قیمتی خود در 4 ژانویه سال 2018 رسید کمتر از این مقدار بود. در آن تاریخ ارزش هر ریپل به 3 دلار و 29 سنت رسید.

در یک هفته گذشته اقبال سرمایه گذاران به ریپل افزایش یافته است و باعث رشدی معادل 78 درصد در ارزش این رمزارز شده است.

همچنین ایتریوم دیگر ارز محبوب سرمایه‌گذاران در 24 ساعت گذشته رشد 8 درصدی را تجربه کرده است و به 547 دلار رسیده است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها