کد خبر 97333

بازار سهام آمریکا و آسیا ا رشد شاخص ها و معامله در محدوده های مثبت، هفته معاملاتی را پایان دادند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شاخص های سهام آمریکا و آسیا با رشدی که در آخرین روز معاملاتی خود داشتند توانستند هفته معاملاتی را با معاملات در محدوده مثبت پایان دهند. در آخرین روز معاملاتی هفته با برگزاری مناظره انتخاباتی میان ترامپ و بایدن، می توانیم منتظر تغییر بازار در اولین روز هفته معاملاتی آتی باشیم.

شاخص S&P 500 رشد کمی ثبت کرده است و در طول هفته گذشته نوسانات زیادی داشته اتس. دلیل این نوسانات بالا عدم سرمایه گذاری سرمایه گذاران به دلیل نزدیکی انتخابات آریکا بوده است که با توجه به تعداد کم سرمایه گذاران ریسک های موجود در ازار هم افزایش می یابد.

بایدن در مناظره انتخاباتی خود از ارائه رایگان واکسن کرونا خبر داد و همچنین نیز موضوعاتی که درباره آن صحت شد حول محور نحوه واکنش به ویروس کرونا، سیاست‌های مهاجرتی و اصلاح سیستم بهداشت بوده است.

بازار جهانی در هفته جاری نسبت به این سیاست ها و موضع گیری های ایالتی نسبت به سیاست های دو کاندیدای انتخاباتی واکنش نشان می دهد.

در هفته جاری یکی از مهمترین داده های اقتصادی آمریکا که شاخص اشتغال در آمریکا بوده است منتشر شد که از بهبود شرایط کاری در امریکا خبر می دهد.

نماینده های دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا نسبت به بسته حمایت مالی 2.3 میلیارد دلاری ابراز خوشبینی کرده اند اما همچنان مجلس سنا از مخالفت خود با تصویب این بسته مالی می گوید.

 

ارسال نظر

تازه ها