کد خبر 96537

دونالد ترامپ دیروز به نمایندگانش در کنگره آمریکا اعلام کرد مذاکرات بسته مالی دموکرات‌ها را تعلیق کنند و به جای آن یک بسته مالی 25 میلیارد دلاری برای ایرلاین‌ها تصویب کنند و تمرکز خود را بر روی تایید قاضی جدید دیوان عالی بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، دونالد ترامپ دیروز در فرمانی از نمایندگانش در مذاکرات بسته مالی 2.2 تریلیون دلاری دموکرات‌ها خواست که مذاکرات را به تعلیق در بیاورند و ادامه مذاکرات را بعد از انتخابات از سر بگیرند.

وی سپس از اعضای کنگره دخواست کرد که 25 میلیارد دلار را به ایرلاین‌ها برای جلوگیری از زیان آنها اختصاص دهند تا از اخراج نیروی کار این شرکت‌ها جلوگیری شود.

او در توئیتر اعلام کرد که همین الان حاضر است بسته 25 میلیارد دلاری ایرلاین‌ها را امضا کند. ایرلاین‌های آمریکایی از جمله آمریکن ایرلاین و یونایتد ایرلاین هفته گذشته روند اخراج 32 هزار کارگر را آغاز کردند اما اعلام کردند در صورتی که بسته مالی کمک به آنها در کنگره تصویب شود آنها را به کار باز خواهند گرداند.

دونالد ترامپ همچنین از نمایندگانش در کنگره آمریکا خواست به جای مذاکرات برای بسته مالی دموکرات‌ها تمرکز خود را بر روی تایید قاضی جدید دیوان عالی آمریکا بگذارند.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها