کد خبر 95769

شرکت بین‌المللی دارویی «جانسون اند جانسون» در گزارشی اعلام کرد مرحله سوم آزمایش واکسن کرونای خود را اغاز می‌کند و در این مرحله 60 هزار نفر از 215 نقطه مختلف تحت آزمایش قرار خواهند گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سی ان بی سی، شرکت بین‌المللی دارویی «جانسون اند جانسون» روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد مرحله سوم تست واکسن کرونا را آغاز خواهد کرد.

طبق اعلام مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی ایالات متحده مرحله سوم تست واکسن کرونای «جانسون اند جانسون» شامل آزمایش بر روی 60 هزار نفر از افراد بالغ در 215 نقطه از ایالات متحده و سایر کشورها خواهد بود.

طبق جزئیاتی که توسط این شرکت منتشر شده است شرکت‌کنندگان در این مرحله به صورت تصادفی انتخاب خواهند شد و مقدار دوز تعیین شده به آنها تزریق خواهد شد.

طبق گفته آنتونی فائوچی در حال حاضر از هشت ماه پیش که ویروس کرونا در جهان شیوع پیدا کرد، چهار واکسن کرونا در مرحله سوم آزمایش قرار دارند.

در قسمتی دیگر از بیانیه «جانسون اند جانسون» آمده است که این شرکت برای تولید واکسن کرونا از همان تکنولوژی‌هایی استفاده کرده است که برای تولید نسخه آزمایشی ابولا استفاده کرد.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها