کد خبر 94586

مرکز برآوردهای اقتصادی آمریکا اعلام کرد

میزان سفارش کالاهای تولیدی کاخانجات آمریکایی با رشد 6.4 درصدی معادل 27 میلیارد و 800 میلیون دلاری مواجه شد که 0/4 درصد بیشتر از میزان انتظارات بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، میزان سفارش کالاهای تولیدی ماهانه کارخانجات آمریکایی منتشر شد که بر اساس گزارش‌ها این شاخص افزایش 6.4 درصدی را در ماه جولای تجربه کرده است.

اقتصاددانان پیش‌بینی کرده بودند که این شاخص رشد 6 درصد خواهد داشت اما انتشار داده‌های واقعی بهتر از انتظارات بود.

ماه ژوئن نیز میزان سفارش کالاهای تولیدی آمریکایی حدود 6.4  درصد بود که به این ترتیب این شاخص در ماه جولای با داده‌های ماه ژوئن برابر است.

ارزش میزان افزایش کالاهای تولیدی آمریکا حدود 27 میلیارد و 800 میلیون دلار است. به این ترتیب کل ارزش کالاهای سفارشی کارخانجات آمریکایی در ماه جولای به 466 میلیارد و 100 میلیون دلار رسید که حکایت از رشد 6.4 درصدی دارد.

سفارش کالاهای بادوام آمریکایی نیز با رشد 11.4 درصد روبرو شد و به 231 میلیارد و 100 میلیون دلار رسید که افزایشی برابر با 23 میلیارد و 700 میلیون دلار را نشان می‌دهد. میزان رشد سفارش کالاهای بادوام آمریکایی در ماه ژوئن 11.2 درصد بود. به این ترتیب این سومین ماه متوالی است که میزان سفارش کالاهای بادوام آمریکایی با رشد مواجه می‌شود که نشان از افزایش فعالیت کارخناجت آمریکایی است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها