کد خبر 94578

مؤسسه ADP گزارش داد

مؤسسه ADP میزان اشتغال نیروی کار در ماه آگوست را منتشر کرد که بر اساس داده‌ها تعداد 428 هزار نفر وارد بازار کار شدند و این در حالی است که پیش‌بینی‌ها از استخدام 1 میلیون و 170 هزار نفر خبر داده بودند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سی ان بی سی، طبق گزارش مؤسسه ADP که آمار اشتغال در بخش خصوصی ایالات متحده را منتشر می‌کند در ماه آگوست تعداد 428 هزار نفر وارد بازار کار شدند اما این میزان اشتغال کمتر از حد انتظارات بود.

اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز بر این عقیده بودند که میزان اشتغال در ماه آگوست تعداد 1 میلیون و 170 هزار نفر خواهد بود. میزان اشتغال در ماه جولای طبق گزارش همین مؤسسه 212 هزار نفر بود.

طبق این گزارش مشاغل بزرگ پیشتاز استخدام نیروی کار در ماه آگوست بودند به طوری که بنگاه‌های با بیش از 500 پرسنل تعداد 298 هزار نفر را به کار گماردند، شرکت‌های متوسط نیز تعداد 79 هزار نفر را استخدام کردند و بنگاه‌های کمتر از 50 پرسنل نیز 52 هزار نفر را به کار گرفتند.

بخش خدمات با 389 هزار نفر بیشترین میزان استخدام نیروی کار را به خود اختصاص داد و این در حالی است که بخش تولید تنها 40 هزار نفر را در ماه آگوست استخدام کرد.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها