کد خبر 94330

اخبار بازار سهام جهان - اروپا

شاخص‌های اروپایی در آستانه نزدیک شدن به سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا و حاکم شدن احتیاط بر تمامی بازارهای مالی جهان سراسر منفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از سی ان بی سی، بازارهای سهام اروپا در حالی معاملات خود را آغاز کرد که تحت تاثیر سخنرانی رئیس فدرال رزرو آمریکا که تا ساعاتی دیگر در جکسون هول وایومینگ ایراد خواهد شد تماما در محدوده منفی قرار گرفته اند. 

شاخص یورواستاکس که میانگین نوسان بازارهای سهام اروپایی را اندازه‌گیری می‌کند بعد از اینکه در دقایق ابتدایی در محدوده مثبت قرار گرفته بود اکنون قرمز شده است.

در حال حاضر شاخص دکس آلمان 0/1 درصد از ارزش خود را از دست داده و فوتسی لندن نیز منفی 0/3 درصد را ثبت کرده است. همچنین شاخص کک فرانسه 0/4 درصد منفی شده  و شاخص بورس ایتالیا نیز کار خود را با منفی 0/6 درصد پیگیری می‌کند.

شرکت موتورسازی رولز رویس انگلستان اکنون به دلیل گزارش زیان پیش از مالیاتی معادلی 4 میلیارد و 200 میلیون دلاری با کاهش 6 درصدی سهام خود در بورس لندن مواجه شده است.

تمام سرمایه‌گذاران بازارها چه در بخش سهام  و چه در بخش‌های دیگر از جمله طلا و نفت چشم‌های خود را به گزارش جروم پاول دوخته‌اند تا بتوانند تصمیمات بعدی خود را برای سرمایه‌گذاری اتخاذ کنند.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها