کد خبر 104518

قیمت جهانی نفت در معاملات امروز جمعه در آسیا با وجود امضای بسته 1.9 تریلیون دلاری توسط جو بایدن و اجرایی شدن آن اندکی افت کرد.

به گزارش بخش بین‌الملل پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت نفت در معاملات امروز جمعه آسیا با وجود امضای بسته مالی 1.9 تریلیون دلاری توسط جو بایدن افت کرد.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا دیروز پنجشنبه یک روز بعد از تصویب بسته 1.9 تریلیون دلاری در مجلس نمایندگان آمریکا آن را امضا کرد و بدین ترتیب این بسته قابلیت اجرایی به خود گرفت. امضای این بسته در حالی صورت گرفته که در تاریخ 14 مارس مهلت پرداخت بیمه بیکاری در ایالات متحده به پایان خواهد رسید و با تصویب این بسته این پرداختی‌ها مجددا از سر گرفته خواهد شد.

در همین حال قیمت نفت در معاملات امروز صبح بخشی از بازدهی دیروز خود را از دست داد و افت کرد. قیمت نفت برنت آتی اندکی از هر بشکه 70 دلار فاصله گرفت و با کاهش 0/3 درصدی به 69 دلار و 47 سنت رسید و این در حالی است که نفت آتی آمریکا با افت 0/3 درصدی اکنون هربشکه 65 دلار و 81 سنت معامله می‌شود.

طبق آمار منتشر شده رفت و آمد درون‌شهری خودروها در ایالات متحده اکنون بیش از 10 درصد افزایش یافته و همین امر سرمایه‌گذاران بازار نفت را به افزایش تقاضا خوشبین کرده است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها