کد خبر 100763

قیمت هر ایتریوم با رشد 12 درصدی در 24 ساعت گذشته از مرز 700 دلار عبور کرده و به نقطه 730 دلار رسیده است و تحلیل‌گران نوید عبور قیمت ایتریوم از 750 دلار را نیز داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، همزمان با افزایش قیمت بیت‌کوین به بالای مرز 28 هزار دلار و قرار گرفتن در آستانه نقطه مقاومت 30 هزار دلاری و سپس کامبک به سمت نقطه 26 هزار دلاری  سایر ارزهای دیجیتال از جمله یکی از پرطرفدارترین آنها یعنی ایتریوم در معاملات رشد 10 درصدی را تجربه کرده و بالای نقطه 700 دلار قرار گرفته است.

در 24 ساعت گذشته قیمت هر ایتریوم با بیش از 12 درصد افزایش به 731 دلار رسیده است و تحلیل‌گران تکنیکال بر اساس نمودارها بر این عقیده‌اند که قیمت این رمزارز از نقطه 750 دلار نیز عبور خواهد کرد.

در این بازه زمانی ارزش معاملات ایتریوم از 27 میلیارد و 500 میلیون دلار نیز عبور کرده و کل ارزش بازار این ارز دیجیتال اکنون از از 83 میلیارد دلار نیز گذر کرده است.

از ماه مارس و با شیوع ویروس کرونا در جهان ارزهای دیجیتال همراه با طلا در نقش دارایی‌های ریسک‌گریز عمل کرده و روند رشد قیمتی غول‌آسایی را تجره کرده اند. قیمت بیت‌کوین که در ماه مارس در نقطه 3 هزار دلار قرار داشت اکنون با گذشت کمتر از یک سال و در یک بازه زمانی 9 ماهه در آستانه نقطه 30 هزار دلاری رسیده است.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری که تا پیش از این در برابر ارزهای دیجیتال از خود مقاومت نشان داده‌اند اکنون بخشی از دارایی‌های خود را به خرید این ارز اختصاص داده‌اند و یا اینکه سهام برخی از شرکت‌های مبتنی بر بیت‌کوین را خریداری کرده‌اند که همین عامل یکی از دلایل اصلی  رشد رمزارها محسوب می‌شود.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها