کد خبر 91917

با اعلام شرکت توانیر

شرکت مادرتخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران از ظهرامروز تا پایان هفته جاری، همه سیستم‌های سرمایشی مستقر در اداره ها و ساختمان‌های ستادی و بخش‌های فنی واجرایی صنعت برق کشور، راس ساعت ۱۲ ظهر به منظور همراهی و اطمینان از تامین برق پایدار هموطنان خاموش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، شرکت مادرتخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران از ظهرامروز تا پایان هفته جاری، همه سیستم‌های سرمایشی مستقر در اداره ها و ساختمان‌های ستادی و بخش‌های فنی واجرایی صنعت برق کشور، راس ساعت ۱۲ ظهر به منظور همراهی و اطمینان از تامین برق پایدار هموطنان خاموش خواهد شد.

صنعت برق از هموطنان گرانقدر تقاضا دارد باتوجه به گرمای هوا و شرایط خاص کرونا در کشور با رعایت و  توجه دقیق به نکات مصرف بهینه برق از جمله تنظیم دمای آسایش روی ۲۴ درجه، استفاده از دورکند کولرآبی و جابه جایی مصرف تجهیزات پرمصرف از جمله اتو، لباسشویی، ظرفشویی و غیره به ساعات پایانی شب و ابتدای روز ، صنعت برق را در تامین برق مطمئن و بی‌وقفه یاری کند.

 استقرار جبهه هوای گرم  منجر به افزایش دمای هوا در اکثر نقاط کشور شده است گرمتر شدن هوا علاوه بر اینکه بر تأسیسات برق رسانی فشار مضاعفی وارد می کند، میزان مصرف برق را نیز به صورت فزاینده‌ای افزایش می‌دهد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها