کد خبر 90606

قیمت هر بشکه نفت برنت با ریزش 51 سنتی به 40دلار و 19 سنت رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، با توجه به افزایش شیوع کرونا در جهان و پر شدن ذخایر نفتی چین این سوخت فسیلی با کاهش قیمت مواجه شد و با تو.جه به ادامه دار شدن کرونا در جهان و تاثیر گذاشتن بر روی تجارت و صنعت کشورها باید انتظار کاهش قیمت بیشتر باشیم.

برنت

قیمت هر بشکه نفت برنت امروز در اولین روز معاملاتی بازار جهانی در هفته جاری 40 دلار و 19 سنت با کاهش 51 سنتی نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته رسیده است و حدود 1.28 درصد قیمت نفت کاهش داشته است همچنین نسبت به هفته گذشته حدود 6.6 درصد قیمت خود را از دست داده است.

اما روند قیمتی ماهانه این نفت نسبت به ماه گذشته در روز مشابه افزایش 4.28 دصردی را برای خود ثبت کرده است.

نفت خام آمریکا

قیمت هر بشکه نفت خام امریکا37 دلار و 64 سنت است و با کاهش 2.21 درصدی معادل 85 سنتی به چنین قیمتی در اولین روز معاملاتی خود رسیده است.

همچنین این نفت نسبت به روز مشابه در هفته گذشته حدود 7 درصد از قیمت خود را از دست داده است اما این نفت هم مانند برنت روند قیمتی یکماه خبر از رشد 6.26 درصدی را می دهد.

گاز طبیعی

قیمت هر متر مکعب گاز طبیعی به 1 دلار و 59 سنت رسیده است و با رشد کمتر از 1 سنت همراه شده است و در اولین روز معاملاتی 6.5 درصد افزایش قیمت را به ثبت رسانده است که نشان از رشد تقاضا در بازار می دهد.

ارسال نظر

تازه ها