کد خبر 77396

رانندگان و مالکان وانت‌بار که هنوز موفق به دریافت این کار نشده‌اند می‌توانند به درگاه اینترنتی www.smartcard.rmto.ir مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، غلامعباس بهرامی نیا مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان به تمدید مهلت ثبت‌نام مالکان وانت بار‌های برون شهری برای دریافت کارت هوشمند اشاره کرد و گفت: امکان ثبت‌نام غیرحضوری با مراجعه به پرتال سامانه کارت هوشمند فراهم شده است.

او با بیان اینکه فعالیت‌های حوزه حمل و نقل برون شهری کالا‌ها نیازمند اسناد حمل است، اظهار داشت: به منظور ساماندهی ناوگان وانت‌بار‌های برون شهری با هدف ایمنی در جاده‌ها و همچنین اختصاص سهمیه سوخت به این خودروها، صدور کارت هوشمند الزامی است.

بهرامی نیا تصریح کرد: آن دسته از رانندگان و مالکان وانت‌بار که هنوز موفق به دریافت این کار نشده‌اند می‌توانند از خدمات غیرحضوری این طرح برای دریافت کارت هوشمند استفاده کنند؛ بر این اساس نیاز است تا متقاضیان برای انجام فرآیند لازم به درگاه اینترنتی www.smartcard.rmto.ir مراجعه کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد‌های خوزستان با بیان اینکه ثبت نام حضوری رانندگان و ماکان همچنان از طریق مراجعه به مراکز صدور کارت هوشمند در این استان ممکن است، ادامه داد: مدارک مورد نیاز برای صدور کارت هوشمند گواهی سلامت روحی و جسمانی، نداشتن اعتباد و سوء پیشینه است.

به گفته این مقام مسئول، هزینه صدور هر کارت هوشمند ۲۰۰ هزار ریال است.

براساس این گزارش، از بهمن امسال سوخت ناوگان وانت‌بار بر اساس پیمایش ثبت شده، تخصیص داده خواهد شد.

در دی جاری بنابر اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و حسب تصمیمات گرفته شده در کارگروه مربوطه برای وانت بار‌های کم مصرف ۳۰۰ لیتر و پرمصرف ۴۰۰ لیتر به صورت علی الحساب تخصیص داده شد.

/باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال نظر

تازه ها