کد خبر 72375

قیمت هر بشکه نفت برنت با افزایش 1.27 درصدی به 61 دلار و 26 سنت رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت هر بشکه نفت برنت با افزایش همراه شد و هر بشکه نفت برنت با افزایش 1.27 درصدی  به 61 دلار و 26 سنت رسیده است و دلیل این افزایش قیمت را می توان عدم شرکت کردن ترامپ در استیاح کنگره و آمارهای مالی منتشر شده از چین و برگزاری گنگره تمدید کاهش تولید نفت توسط اوپک اشاره کرد.

طبق آخرین خبرهای منتشر شده از سازمان اوپک، احتمال بسیار زیادی برای تمدید کاهش تولید نفت توسط کشورهای عضو اوپک وجود دارد.

همچنین ترامپ که قرار است فردا مراسم استیضاح او در کنگره برگزار شود از عدم حضور در نشست کنگره خبر داد.

روز گذشته یک شرکت خصوصوی در چین آمارهایی را از افزایش رشد فعالیت کارخانجات در این کشور خبر داد که این موضوع نشان از افزایش تقاضای این کشور برای نفت خبر می دهد.

نفت برنت

قیمت هر بشکه نفت برنت با افزایش 1.29 دردصدی به 61 دلار و 27 سنت رسید، در اولین روز معاملاتی هفته جاری قیمت نفت افزایشی بوده است و این افزایش ناشی از آمارهای منتشر شده از چین و احتمال تمدید کاهش تولید نفت توسط کشورهای عضو اوپک است.

در انتهای هفته گذشته قیمت نفت به صورت شدید با کاهش همرا بود اما در ابتدای هفته جاری شاهد بازگشت قیمت نفت هستیم.

نفت وست تگزاس آمریکا

قیمت نفت آمریکا با افزایش 1.67 درصدی به 56 دلار و 9 سنت رسیده است، هفته گذشته در آخرین روز معاملاتی قیمت هربشکه نفت آمریکا به زیر 55 دلار رسیده بود اما در این هفته شاهد بازگشت قیمت نفت هستیم.اما در ابتدای هفته گذشته قیمت هر بشکه نفت امریکا 58 دلار و 70 سنت بوده است.

ارسال نظر

تازه ها