کد خبر 65977

قیمت نفت در یک هفته گذشته با کاهش 2 دلار و 75 سنت همراه شد و این کاهش قیمت نشان از بالا بودن میزان عرضه در بازار است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت نفت در یک هفته گذشته با کاهش زیادی همراه شد و دوباره قیمت هر بشکه نفت به زیر 60 دلار رسید و امروز هر بشکه نفت با قیمت 58 دلار و 35 سنت به فروش می رسد.

نفت برنت

قیمت هر بشکه نفت برنت در آخرین روز معاملات با قیمت 58 دلار و 35 سنت به فروش رسید، اما در ابتدای هفته گذشته هر بشکه نفت برنت 60 دلار و 1 سنت قیمت داشته است و در طول هفته با کاهش قیمت همراه شد، در طول هفته گذشته پایین ترین قیمت ثبت شده برای هر بشکه نفت 56 دلار و 26 سنت بوده است.در یکسال گذشته قیمت هر بشکه نفت با کاهش 27 دلاری مواجه شد و این کاهش قیمت باعث شد تا کشورهای عضو سازمان اوپک لایحه کاهش تولید نفت را صادر کنند تا میزان عرضه نفت به بازار را کاهش  دهند اما با این حال میزان عرضه در بازار نفت همچنان بالا است و قیمت نفت تتغییر زیادی با این تصمیم نکرد.

Capture

نفت آمریکا

نفت دبلیو تی آمریکا به پایین ترین قیمت خود در 6 ماه اهپخیر رسید و با در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته با قیمت هر بشکه 52 دلار و 86 سنت به فروش رسید. این نفت در ابتدای هفته گذشته با قیمت 54 دلار و 80 سنت به فروش می رسید و در نهایت با کاهش 2 دلار با قیمت 52 دلار و 86 سنت به فروش رسید.در طول هفته گذشته قیمت هر بشکه به 51 دلار و 17 سنت هم معامله شد.

قیمت هربشکه نفت آمریکا در سال گذشته  74 دلار و 29 سنت بود و امروز با کاهش 32 دلاری به قیمت حال حاضر رسیده است .

آمریکا

ارسال نظر

تازه ها