کد خبر 54717

نفت برنت که روز گذشته در اولین ساعت های معامله خود با کاهش قیمت کمی همراه شده بود اما در آخرین ساعات معامله با افزایش 1.52 درصدی همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، قیمت نفت در روز گذشته ابتدا با کاهش قیمت همراه شد اما در آخرین ساعات معلامله افزایش یافت.

نفت برنت

قیمت نفت برنت در اولین ساعت های معامله نفت در بازار جهانی با کاهش 15 سنتی به قیمت هر بشکه 64 دلار و 3 سنت رسیده بود اما در آخرین ساعات معامله با افزایش98  سنت به 65 دلار و 25 سنت رسید و یک افزایش 1.52 درصدی را برای این نفت رقم زد

آمریکا

نفت WTI CRUDE 

نفت آمریکا در اولین ساعت های معامله روز گذشته با افزایش قیمت 0.03 درصدی معامله می شد اما در آخرین ساعات معامله با یک جهش 2.02 درصدی قیمت هر بشکه نفت به 59 دلار رسید و نسبت به اولین ساعت های معامله حدود 1 دلار و 17 سنت افزایش قیمت داشته است.

برنت

قیمت نفت اوپک

نفت اوپک برخلاف دیگر نفت های بازار با کاهش قیمت همراه شد و قیمت هر بشکه به 65 دلار 5 سنت رسید و کاهش 24 سنتی داشته است.این درحالی است که در ابتدای معاملات قیمت هر بشکه نفت اوپک 65 دلار و 29 سنت بوده است.

 

اوپک

 دلیل این افزایش قیمت نفت را می توان به سخنرانی جیمز بولاد ارتباط داد زیرا او روز گذشته در یک سخنرانی  خبر از احتمال کاهش 0.25 درصدی نرخ بهره فدرال رزرو داد.

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها