کد خبر 94418

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه هزینه‌ مهدهای کودک افزایش 50 درصدی داشته ، بیان کرد جلساتی داشته‌ایم اما نرخ‌های نهایی بر اساس جلساتی که پس از تعطیلات داریم و تا پایان شهریور اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، درباره افزایش شهریه مهدهای کودک در سال جدید، اظهار کرد: افزایش نرخ شهریه مهد‌های کودک برای سال جدید، از مشکلات این‌روزهای مدیران مهد‌های کودک است.

وی با بیان اینکه محاسبات اولیه انجام شده و براساس هزینه‌های روز بررسی هایی صورت گرفته است، گفت: طبق بررسی هایی که انجام دادیم، بیش از ۵۰ درصد هزینه مهد‌های کودک افزایش پیدا کرده و حالا ستاد تنظیم بازار باید بررسی نهایی را انجام دهد و این ستاد علاوه بر توجه به وضعیت معیشت مردم به هزینه‌های مهد‌ها کودک نیز توجه خواهد کرد سپس نرخ نهایی را اعلام می‌کند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: طی مذاکراتی که داشتیم قرار شد اولین جلسه سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده بعد از تعطیلات پیش رو برای بررسی شهریه مهد‌های کودک باشد و زمانی که ستاد تنظیم بازار نرخ نهایی را تعیین کند بهزیستی تا پایان شهریور ماه نرخ شهریه مهدهای کودک برای سال ۹۹ را اعلام می‌کند.

فرید درباره دریافت مابه التفاوت شهریه از خانواده‌هایی که با نرخ شهریه سال گذشته فرزندانشان را ثبت نام کردند، گفت: هنوز برای دریافت مابه التفاوت از خانواده ها تصمیم گیری نشده است./باشگاه خبرنگاران جوان 

 

ارسال نظر

تازه ها