کد خبر 94292

اخبار نرخ ارز

قیمت دلار آزاد همچنان در کانال 23 هزار تومانی در حال پیشروی است و اکنون با قیمت 23 هزار و 650 تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پس از گذشت یک هفته از ثبات قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی، امروز (پنجم شهریور) بهای دلار و یورو در این صرافی‌ها شاهد افزایش قیمت ۵۰۰ تومانی بود. در بازار غیر رسمی  نیز بهای دلار افزایش قیمتی در محدوده ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان را نسبت به روز گذشته داشت.

بر این اساس در صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه امروز، به بهای ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری و به قیمت ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان نیز فروخته شد.

همچنین تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید یورو عدد ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان و برای فروش هم عدد ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان را نشان داد.

بررسی بازار غیر رسمی ارز نشان داد در ادامه روند روز گذشته بهای دلار به افزایش قیمت در کانال ۲۳ هزار تومان ادامه می‌دهد. امروز خرید و فروش دلار در ساعات ابتدایی معاملات از رقم ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان کار خود را آغاز کرد و اکنون در محدوده ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان معامله می شود.  

همچنین در سامانه سنا نیز در روز کاری گذشته (چهارم شهریور) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۶ هزار و ۵۴۹ تومان و برای فروش دلار نیز رقم میانگین ۲۲ هزار و ۶۴۶ تومان ثبت شده است.

علاوه براین در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی گذشته (چهارم شهریور)، خرید هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۵ هزار و ۸۱۸ تومان ثبت شد. برای خرید و فروش حواله دلار نیز در روز معاملاتی گذشته رقمی در سامانه ثبت نشد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها