کد خبر 84048

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت:23 واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن قوانین ستاد مبارزه با کرونا و بازگشایی واحدهای خود پلمپ شدند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، خلیل نوزری با هشدار به افرادی که مصوبه ستاد مبارزه با کرونا و شورای تامین ایرانشهر را مبنی بر تعطیلی واحد صنفی خود اجرا نکنند اظهارداشت: حسب دستور فرماندار، تیم‌های نظارتی بصورت شبانه روزی در حال رصد بازار هستند و با متخلفان برخورد می‌شود.

وی افزود: واحدهای صنفی غیرضروری ایرانشهر طبق دستورالعمل شورای تامین تا اطلاع بعدی تعطیل است و در این زمینه تیم‌های نظارت با جدیت و با گشت‌های مستمر مغازه‌ها را کنترل می‌کنند.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر تصریح کرد: با توجه به تاکید فرماندار و اینکه مهمترین اولویت همه سلامتی و حفظ جان شهروندان است همه اصناف به غیر از واحدهای موادغذایی، بهداشتی و نانوایی‌ها ملزم به تعطیلی واحد خود تا اطلاع بعدی هستند.

وی گفت: مغازه‌هایی که اقدام به ارائه خدمات غذایی به مردم می‌کنند می‌توانند با رعایت مسائل بهداشتی و بدون تجمع باز باشند و شهروندان نیز در صورت مشاهده موارد غیربهداشتی و یا در صورت گران‌فروشی موارد را با شماره تماس ١٢۴ در میان بگذارند./ایرنا 

 

ارسال نظر

تازه ها