کد خبر 83742

مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش با بیان آنکه دانشجو معلمان نیز جزء کارمندان دولت محسوب می‌شوند بیان داشت هر مقدار افزایش حقوق که برای کارمندان دولت به ما اعلام شود برای دانشجو معلمان نیز در نظر گرفته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، سال گذشته بود که افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان دولت برای دانشجومعلمان جنجال بسیاری به پا کرد و بعد از تایید و تکذیب‌های بسیار و پیگیری‌های رسانه‌ای و بهارستانی‌ها در نهایت به ثمر رسید.

برای سال ۹۹ هم آنطور که مجلس تصویب و شورای نگهبان تایید کرده است حداقل حقوق کارمندان دولت باید ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باشد و این مبلغ برای تمام گروه‌های کارمندان دولت لحاظ می‌شود.

با توجه به شرایط سال گذشته درباره تعیین تکلیف حقوق دانشجومعلمان، یار محمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش به خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گفت: هر مبلغی که برای سایر کارمند‌ها به عنوان حقوق در نظر گرفته شود و به ما هم آن را ابلاغ کنند برای دانشجومعلمان اعمال می‌کنیم.

او ادامه داد: هیچ محدودیتی برای اعمال حداقل حقوق کارمندان برای دانشجومعلمان وجود ندارد چراکه آن‌ها هم جزو کارمندان دولت محسوب می‌شوند.

مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش با اشاره به شرایط سال گذشته برای اعمال افزایش حقوق اظهار کرد: به عنوان یک دستگاه اجرایی برای اعمال این افزایش نیاز به مجوز‌های قانونی سازمان اداری استخدامی یا برنامه و بودجه داشتیم که اکنون این مجوز را داریم و هیچگونه مشکلی بابت پرداخت وجود ندارد./باشگاه خبرنگاران جوان 

 

ارسال نظر

تازه ها