کد خبر 67119

طبق گفته سازمان کشتیرانی شرکت هایی که تصمیم داشته باشند در نمایشگاه کشتیرانی در هلند شرکت کنند می توانند درخواست یارانه بلاعوض دهند.

پایگاه خبری بااقتصاد،  مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته و صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه صنایع دریایی، دریانوردی، کشتی‌سازی و فراساحل روتردام هلند (EUROPORT 2019) حمایت می‌کنند.

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در این نمایشگاه با هدف «توسعه همکاری‌های بین‌المللی برای ارائه دستاوردهای صنایع دریایی ایران»، «انتقال تکنولوژی و بومی‌سازی محصولات مورد نیاز این صنعت»، «به‌روز شدن صنعت دریایی کشور» و «بسترسازی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی» صورت می‌گیرد.

نمایشگاه صنایع دریایی، دریانوردی، کشتی‌سازی و فراساحل روتردام هلند سالیانه میزبان ۳۰ هزار بازدیدکننده از سطح جهان و بیش از یک هزار و ۱۰۰ شرکت از سراسر دنیا است که به لحاظ کیفیت برگزاری، مشارکت کننده و بازدیدکننده در صدر نمایشگاه‌های دریایی جهان قرار دارد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های متقاضی حضور در این نمایشگاه، ۷۰ درصد یارانه بلاعوض پرداخت می‌کنند.

شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://tesc.ir/ مراجعه کنند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها