کد خبر 59599

معاون رئیس جمهور

معاون رئیس جمهور در مازندران گفت: دشمنان انقلاب با تهدید و تحریم تلاش می‌کنند مردم را خسته کنند که امروز کشور ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حسین علی امیری عصر امروز در مراسم افتتاح مجموعه تولیدی سارلی درشهرک صنعتی نکا اظهار داشت: دشمنان انقلاب یک روز با رژیم عراق و با جنگ نظامی با ما وارد جنگ می‌شوند و یک روز با تهدید و تحریم تلاش می‌کنند مردم را خسته کنند که امروز کشور ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار گرفت.

وی بیان کرد: در این جنگ نابرابر، استکبار جهانی اقتصاد کشور ما را نشانه گرفت و حتی کشورها و شرکت‌هایی که با ما مراودات اقتصادی داشتند را تهدید و تحریم کرد.

امیری با بیان اینکه جنگ اقتصادی جنگی خاموش است بیان کرد: در جنگ امروز تولیدکنندگان همانند رزمندگان نقش آفرین هستند که بدانیم هرجنگی مجروح و شهید دارد که باید در این تحریم نابرابر مقاومت کرد.

وی تصریح کرد: راه برون رفت از مشکلات کنونی اقتصادی، اتکا به ظرفیت‌های استانی و منابع داخلی است که در حد توانمان از ظرفیت‌های بخش خصوصی جهت ایجاد اشتغال استفاده کنیم.

معاون رئیس جمهور� با بیان اینکه با خروج آمریکا از برجام گمان می‌کرد ایران نیز خارج می‌شود� اما نقشه‌های آنان با هدایت مقام معظم رهبری شکست خورد گفت: استکبار اقتصاد مملکت ما را نشانه گرفت و حلقه‌های فشار اقتصادی� را تنگ تر کرد تا با فروپاشی صنعت، اقتصاد از بین رود اما دیدند کارآفرینان و سرمایه‌گذاران وطن دوست کشور برای ارتقا سطح اقتصادی،اجتماعی جامعه فداکارانه ایستادگی کردند.

وی افزود:� ایجاد اشتغال رونق تولید کاهش دغدغه مردم از نکات مهم جلسات و نشست‌های اقتصادی است که با نظر کارشناسان اقتصادی� قطعا از شش ماهه دوم امسال آرامش در فضای پولی، بانکی و اقتصادی جامعه حاکم شد که باید با وحدت و همدلی تلاش کنیم از این وضعیت عبور کنیم./تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها